VL928 - Cuevas del Almanzora €229.000
Charmant Landhuis met 3 Slaapkamers en 2 Badkamers met Zwembad & Onderbouw met 2 Slaapkamers en 1 Badkamer in Cuevas del Almanzora
Deze ruime landelijke woning biedt een fantastische locatie, op loopafstand van een populair bar/restaurant en het dorp La Portilla, waar een school is. Het dorp Cuevas del Almanzora, met zijn medisch centrum, Mercadona en andere voorzieningen, ligt op slechts 1,5 km afstand (21 minuten lopen of minder dan 5 minuten met de auto). Het dorp Vera is minder dan 10 minuten rijden (12,7 km), terwijl de pittoreske zandbaai van Villaricos slechts 15 minuten verderop ligt.
Gelegen op een royaal omheind perceel van 3.193 m², heeft deze woning een bebouwde oppervlakte van 188 m² (92 m² hoofdwoning plus de onderbouw). Een elektrische poort biedt toegang tot een oprit met ruime parkeergelegenheid. Het terras aan de voorkant heeft meerdere niveaus en omvat een BBQ-ruimte en een terras bij het zwembad, met een lager gelegen terras dat direct naar de hoofdwoning leidt.
Hoofdwoning (Oostgericht & Gelijkvloers) De entreehal leidt naar een ruime, volledig uitgeruste keuken met plaats voor een eettafel, plus een grote bijkeuken/voorraadruimte met een gootsteen. Een lichte woon-eetkamer met airconditioning en een deur die uitkomt op een smal terras met aangenaam uitzicht.
Drie slaapkamers & twee badkamers: De eerste gastenkamer (kleinste) heeft een ingebouwde kast en een plafondventilator. De tweede gastenkamer biedt uitzicht op het platteland en heeft een plafondventilator. Een gemoderniseerde badkamer met inloopdouche. De ruime hoofdslaapkamer beschikt over ingebouwde kasten, airconditioning en schuifdeuren die leiden naar een grote en-suite badkamer met inloopdouche.
Onderbouw (Renovatie Nodig) biedt potentieel voor extra accommodatie en omvat: Een woon-/keukengedeelte (voorinstallatie van sanitair aanwezig). Twee slaapkamers & een badkamer. Een lange opslagruimte, waar een van de twee elektrische boilers en de originele wateropslag zich bevinden.
Extra Kenmerken & Updates: Oorspronkelijk gebouwd in 1945, is de woning in de afgelopen jaren gemoderniseerd door de huidige eigenaren. Nieuwe aluminium ramen met horren en rolluiken. Vernieuwde vloeren, badkamers en keuken. Alarmsysteem & nutsvoorzieningen, plus agrarische waterrechten.
Een fantastische landelijke villa met mogelijkheden voor extra gastenverblijf, ideaal gelegen tot zowel het strand als de lokale voorzieningen.
Bekijk de video en doe de 360° virtuele tour om een goed beeld van deze landelijke villa te krijgen!
General Amenities
Cuevas del Almanzora, Costa de Almería
Spain

NICLA Property Consultancy
- Schlafzimmer
- 3
- Badezimmer
- 2
- Wohnflaeche
- 188
- Grundstuecksgroesse
- 3.193
Cuevas del Almanzora, Costa de Almería
Spain

NICLA Property Consultancy
Bitte fuellen Sie das folgende Formular aus, um eine kostenlose Broschure dieser Eigenschaft per E-Mail zu bekommen. Dabei konnen Sie alle Anmerkungen und Vorstellungen in das folgende Feld schreiben. Nach Erhalt Ihrer Anfrage melden wir uns umgehend bei Ihnen.
Cuevas del Almanzora, Costa de Almería
Spain

NICLA Property Consultancy
Die Informationen uber diese Immobilie koennen Sie an Ihre Freunde weiterleiten. Bitte fullen Sie das folgende Formular aus und geben Sie einzelne E-Mail Adresse mit einem Kommazeichen getrennt in das E-mailadressen Ihrer Freunde Feld ein.
Cuevas del Almanzora, Costa de Almería
Spain

NICLA Property Consultancy
Bewaren